Hakkımızda

Portel Teknoloji, global bakış açısı ile yarı iletken ve ağ bileşenleri konusunda lider firmalar arasına girme hedefine sahip genç ve dinamik bir firmadır. Temel faaliyetlerimiz, her türlü endüstriyel network ürünleri ve yarı iletken ürünlerin temini odaklıdır.

7/24 Hizmetinizdeyiz

Portel Teknoloji Hakkında

''20 yılı aşkın tecrübe''

Portel Teknoloji, dinamik kadrosu ile önde gelen bir teknolojik ürün sağlayıcısı olmasının yanısıra 20 yılı aşkın tecrübesi ile elektronik üretim sektörüne yönelik yarı iletken ürün temini konusunda uzmandır. İş ortaklarımıza tüm tedarik zinciri prosedürlerinde fayda sağlayan çeşitli hizmetler ve ürünler sunmaktayız. Standart ürün tedariği dışında ayrıca tasarım ve projelendirme konularında da proje ve arge ekiplerine teknik destek sağlayabilmektedir.
Elektronik komponent temini konusunda gerek HongKong’daki lokasyonumuz ve gerekse global ve bağımsız distribütörler ile gerçekleştirmiş olduğumuz işbirlikleri vasıtası ile en uygun ürünleri en hızlı şekilde sağlayabilmekteyiz.

Uygun Çözümler

Endüstriyel network alanında gerek distribütörlüklerimiz ve gerekse bayiliklerimiz vasıtası ile en uygun çözümleri iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına sunmaktayız.

Geniş Ürün Portföyü

Aktif ağ altyapısı ve veri merkezi yönetimi konusunda sahip olduğumuz ürün portföyümüz, optimum fiyat/performans açısından projeleriniz için alternatifli çözümler sunabilmemizi sağlamaktadır.